قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد ۱۳۹8

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد به اطلاع می رساند که فرایند ثبت نام در دانشگاه به صورت اینترنتی از تاریخ 98/9/10 لغایت 98/9/11  در دو مرحله آموزشی و دانشجویی انجام می پذیرد. پذیرفته شدگان لازم است قبل از مراجعه حضوری نسبت به ثبت نام اینترنتی در دو سامانه و به شرح ذیل اقدام  نمایند.

♦ سامانه آموزشی گلستان (راهنمای ثبت نام اینترنتی در سامانه آموزشی گلستان)

♦ سامانه دانشجویی بوستان (راهنمای ثبت نام اینترنتی در سامانه دانشجویی بوستان)

 

♦ ثبت نام اینترنتی  


لطفاً قبل از شروع به کار (ثبت نام اینترنتی) مدارک زیر را آماده نمایید:

♦ فایل اسکن شده عکس (با فرمتJPG و حجم بین 50 تا 200 کیلو بایت)

♦ فایل اسکن شده صفحه نخست شناسنامه و کارت ملی (با حجم بین 100 تا 400 کیلوبایت و با فرمت JPG، JPEG یا PDF باشد)

♦ فایل اسکن شده اصل مدرک کارشناسی (با حجم بین 100 تا 400 کیلوبایت و با فرمت JPG، JPEG یا PDF باشد)

♦ آدرس پست الکترونیک

پرداخت شهریه ثابت دانشجویان شبانه هنگام ثبت نام غیر حضوری بصورت الکترونیکی الزامیست (این مبلغ قابل استرداد نمی باشد)، ضمنا شهریه متغیر در زمان انتخاب واحد بصورت الکترونیکی از طریق سامانه گلستان دریافت خواهد شد.

تذکرات مهم:

 ♦ ثبت نام اینترنتی باید در دو مرحله آموزشی و دانشجویی و در دو سامانه مجزا انجام پذیرد.

نکته بسیار مهم: تاکید می گردد پذیرفته شدگان گرامی بدون تکمیل فرایند ثبت نام غیرحضوری در سامانه دانشجویی بوستان از مراجعه حضوری جداً خودداری نمایند.

لازمه اسکان در خوابگاه، تشکیل پرونده به صورت الکترونیکی در پرتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس bp.swf.ir قبل از ثبت درخواست خوابگاه در سامانه بوستان می باشد. (در صورت استفاده از خدمات رفاهی در مقطع قبلی ، نسبت به تعیین تکلیف وضعیت مقطع قبلی خود در پرتال صندوق رفاه اقدام نمایید)

تارخ درخواست خوابگاه  در سایت معاونت دانشجویی به آدرس stu.du.ac.ir  متعاقبا اعلام خواهد شد.

در صورت موافقت با درخواست خوابگاه، انتخاب اتاق و پرداخت اجاره بها به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه بوستان (مطابق فایل راهنما)  و در تاریخ هایی که بعدا اعلام  می گردد، انجام می پذیرد.

 ♦ درصورت نداشتن اصل مدرک کارشناسی، (ویژه دانشجویان سال آخر دانشکاهها و موسسات آموزش عالی) فرمهای تکمیل شده گواهی فارغ التحصیلی (فرم معدل2) (دریافت فرم) و فرم مخصوص میانگین معدل که ممهور به مهر دانشگاه مقطع کارشناسی گردیده(دریافت فرم) را تکمیل نموده و ارسال نمایید.

♦ پذیرفته شدگانی که از سهمیه رتبه اولی استفاده نموده اند در هنگام مراجعه حضوری به همراه داشتن فرم تاییدیه فارغ التحصیلان رتبه اول دفترچه شماره 2 سازمان سنجش و آموزش کشور الزامی است.(صفحه324) (دریافت فرم)

♦ پذیرفته شدگانی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارند لازم است اصل مدرک کاردانی و کپی آنرا در هنگام مراجعه حضوری به همراه داشته باشند.

♦ ثبت نام اینترنتی به معنای تکمیل فرآیند ثبت نام نمی باشد و پذیرفته شدگان موظفند در تاریخ های دوشنبه و سه شنبه 12 و 13 آذر ماه  جهت تحویل مدارک برابر اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور به صورت حضوری به ساختمان امیرکبیر دانشگاه مراجعه نمایید (عدم حضور در تاریخ های اعلام شده بمنزله انصراف تلقی شده و پذیرفته شده حق اعتراض نخواهد داشت)

  • توصیه می گردد جهت جلوگیری از بروز هرگونه خطا در هنگام ثبت نام ترجیحاً از اینترنت پرسرعت استفاده گردد.

♦ ثبت نام حضوری


تاریخ و ساعت مراجعه حضوری متقاضیان:

  • سه شنبه  و چهارشنبه 12 و 13 آذرماه
  • ساعت مراجعه کلیه متقاضیان 8 صبح لغایت 15
  • تقویم آموزشی سال تحصیلی جاری در آدرس  golestan.du.ac.ir قابل مشاهده می باشد.

  • مراجعه به سامانه lib.du.ac.ir جهت عضویت در کتابخانه مرکزی پس از مراجعه حضوری

 

 

توصیه می شود ابتدا پذیرفته شدگان به دقت و بطور کامل راهنمای تصویری ثبت نام را مطالعه نمایند. بدون مطالعه راهنما پذیرفته شدگان قادر به ثبت نام نخواهند بود.

مرحله 1

مرحله 2