قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد آزمون سراسری ورودی نیمسال اول 1399

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد به اطلاع می رساند که فرایند ثبت نام در دانشگاه به صورت اینترنتی از تاریخ 99/8/8 لغایت 99/8/11  در دو مرحله آموزشی و دانشجویی انجام می پذیرد. پذیرفته شدگان لازم است در تاریخ های اعلام شده نسبت به ثبت نام اینترنتی در دو سامانه و به شرح ذیل اقدام  نمایند

♦ سامانه آموزشی گلستان (راهنمای ثبت نام اینترنتی در سامانه آموزشی گلستان)

♦ سامانه دانشجویی بوستان (راهنمای ثبت نام اینترنتی در سامانه دانشجویی بوستان)

 

♦ ثبت نام اینترنتی  مقطع کارشناسی ارشد ورودی نیمسال اول 1399


لطفاً قبل از شروع به کار (ثبت نام اینترنتی) مدارک زیر را جهت بارگذاری آماده نمایید:

 

♦ فایل اسکن شده عکس (با فرمتJPG و حجم بین 50 تا 200 کیلو بایت)

♦ فایل اسکن شده صفحه نخست شناسنامه و کارت ملی (با حجم بین 100 تا 400 کیلوبایت و با فرمت JPG، JPEG یا PDF باشد)

♦ فایل اسکن شده اصل مدرک کارشناسی (با حجم بین 100 تا 400 کیلوبایت و با فرمت JPG، JPEG یا PDF باشد)

♦ درصورت نداشتن اصل مدرک کارشناسی، (ویژه دانشجویان سال آخر دانشکاهها و موسسات آموزش عالی) فرمهای تکمیل شده گواهی فارغ التحصیلی (فرم معدل2) (دریافت فرم) و فرم مخصوص میانگین معدل که ممهور به مهر دانشگاه مقطع کارشناسی گردیده(دریافت فرم) را تکمیل نموده و بارگزاری نمایید.

♦ پرداخت مبلغ 300000 (سیصد هزار ریال) هزینه ثبت نام جهت پرداخت از طریق درگاه پرداخت سامانه گلستان

♦ آدرس پست الکترونیک

شهریه ثابت دانشجویان شبانه هنگام ثبت نام غیر حضوری بصورت الکترونیکی دریافت می گردد (این مبلغ قابل استرداد نمی باشد)، ضمنا شهریه متغیر در زمان انتخاب واحد بصورت الکترونیکی از طریق سامانه گلستان دریافت خواهد شد.

تذکرات مهم:

 ♦ ثبت نام اینترنتی باید در دو مرحله آموزشی و دانشجویی و در دو سامانه مجزا انجام پذیرد.

تشکیل پرونده به صورت الکترونیکی در پرتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس bp.swf.ir برای کلیه پذیرفته شدگان متقاضی استفاده از خدمات رفاهی(خوابگاه، تغذیه و انواع وام) الزامی است.

تکمیل سه فرم اطلاعات دانشجو، پرسشنامه دانشجویی، پرسشنامه پیشینه ورزشی و ارسال اسکن عکس و صفحه نخست شناسنامه و کارت ملی برای کلیه پذیرفته شدگان در سامانه بوستان  الزامی می باشد.

با توجه به شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا، به تناسب تصمیمات دانشگاه در خصوص اسکان دانشجویان در خوابگاه ها، تاریخ و نحوه ثبت الکترونیکی درخواست خوابگاه و پرداخت اجاره بها  در سامانه دانشجویی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد. لذا تا اطلاع ثانوی فرم درخواست خوابگاه در سامانه دانشجویی غیرفعال می باشد.

♦فعال سازی کارت دانشجویی به عنوان کارت تغذیه در اولین فرصت که امکان حضور و استفاده از تغذیه دانشجویی فراهم باشد، انجام خواهد شد.

♦ پذیرفته شدگانی که از سهمیه رتبه اولی استفاده نموده اند در هنگام مراجعه حضوری (مطابق اطلاعیه های بعدی) به همراه داشتن فرم تاییدیه فارغ التحصیلان رتبه اول دفترچه شماره 2 سازمان سنجش و آموزش کشور الزامی است.(صفحه424) (دریافت فرم)

♦ پذیرفته شدگانی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارند لازم است اصل مدرک کاردانی و کپی آنرا در هنگام مراجعه حضوری (مطابق اطلاعیه های بعدی) به همراه داشته باشند.

پذیرفته شدگان مشمول نظام وظیفه لازم است بعد از اتمام زمان پذیرش اینترنتی، از سامانه گلستان گزارش شماره 5163  را چاپ نمایند و بهمراه مدارک ذکر شده در همان فرم به دفتر پلیس10+ شهر محل سکونت خود مراجعه نموده و فرم ذکر شده را تحویل دهند و مجوز ثبت نام(معافیت تحصیلی) را اخذ نمایند. فرم اخذ شده از پلیس10+ باید حداکثر تا پایان آبانماه به ایمیل تحصیلات تکمیلی به آدرس grad_studies@du.ac.ir ارسال گردد. در غیر اینصورت ثبت نام پذیرش شده از سامانه آموزشی حذف می شود. ضمنا مراجعه حضوری سربازان حین خدمت الزامیست.

♦علاوه بر ثبت نام اینترنتی لازمست پذیرفته شدگان اسکن یا عکس مدارک ثبت نامی خود را برابر اطلاعیه سازمان سنجش و همچنین فرمهای مربوطه در سامانه آموزشی گلستان را پس از امضا به ایمیل دانشکده ذیربط (جدول ذیل) ارسال نمایند.

ردیف دانشکده آدرس پست الکترونیکی
1 حقوق و مترجمی زبان عربی humanities@du.ac.ir
2 شیمی chemistry@du.ac.ir
3 زیست شناسی biology@du.ac.ir
4 ریاضی و علوم کامپیوتر Dean-smcs@du.ac.ir
5 زمین شناسی earthsciences@du.ac.ir
6 فیزیک physics@du.ac.ir

♦ثبت نام اینترنتی و ارسال الکترونیکی مدارک به معنای تکمیل فرآیند ثبت نام نمی باشد و پذیرفته شدگان می بایست با توجه به اطلاعیه های بعدی دانشگاه نسبت به تحویل مدارک خود اقدام نمایید (عدم ثبت نام اینترنتی و ارسال الکترونیکی مدارک و عدم تحویل مدارک در موعد مقرر(برابر اطلاعیه های بعدی) بمنزله انصراف تلقی شده و پذیرفته شده حق اعتراض نخواهد داشت)

  • توصیه می گردد جهت جلوگیری از بروز هرگونه خطا در هنگام ثبت نام ترجیحاً از اینترنت پرسرعت استفاده گردد.


 

  • تقویم آموزشی سال تحصیلی جاری در آدرس  golestan.du.ac.ir قابل مشاهده می باشد.

  • جهت عضویت در کتابخانه مرکزی پس از ثبت نام الکترونیکی به سامانه lib.du.ac.ir  مراجعه گردد.

  • مراجعه به آدرس  http://smauni.ir/?page_id=1311 و تکمیل پرسشنامه فرهنگی اجتماعی دانشجویان

  • برنامه درسی دانشجویان پس از ثبت نام، در سامانه گلستان قابل مشاهده می باشد.

  • کلاس ها به صورت غیر حضوری و از تاریخ 99/8/14 شروع می شود.(راهنمای استفاده از نرم افزار)

توصیه می شود ابتدا پذیرفته شدگان به دقت و بطور کامل راهنمای تصویری ثبت نام را مطالعه نمایند. بدون مطالعه راهنما پذیرفته شدگان قادر به ثبت نام نخواهند بود.

مرحله 1

مرحله 2